^Nahoru
Email:policie@mmdecin.cz
foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

Městská policie Děčín hledá nové vhodné adepty na pozice asistentů prevence kriminality. Projekt Asistent prevence kriminality funguje v Děčíně již čtvrtým rokem a byl podpořen prostředky z Evropského sociálního fondu. Volné je v současné době jedno místo asistenta prevence kriminality.

Děčín školí asistenty prevence kriminality z celé republiky

sobota, 23 listopad 2013 12:15 | Napsal Tomáš Pavlík

Prohloubit znalosti a dovednosti asistentů prevence kriminality, zefektivnit jejich práci při dohledu nad veřejným pořádkem ale i vyvarovat se případných chyb má za cíl nový vzdělávací kurz organizovaný Ministerstvem vnitra ČR. První fáze kurzu se uskutečnila v sobotu 23. listopadu v prostorách komunitního centra Kamarád na sídlišti v děčínské čtvrti Boletice.

Děti uklízely boletické sídliště

pondělí, 04 listopad 2013 08:36 | Napsal Tomáš Pavlík

Asistenti prevence kriminality a dobrovolníci zorganizovali v děčínském sídlišti Boletice v minulém týdnu další pokračování úspěšné akce pro děti s názvem „Chceme čisté okolí“. Děti pod vedením asistentů a dobrovolníků soutěži v úklidu nepořádku na sídlišti a podařilo se jim během dne sesbírat mnoho odpadků. V rámci akce asistenti dětem vysvětlovali, proč je nutné udržovat pořádek, jak nakládat s některými typy odpadu, ale i jak se chovat ke svému okolí. Podobná akce se pod vedením asistentů a ve spolupráci s Městskou policií Děčín uskutečnila již počtvrté.

Městská policie Děčín hledá zájemce o práci asistentů prevence kriminality

čtvrtek, 25 červenec 2013 02:00 | Napsal Tomáš Pavlík

Městská policie Děčín hledá vhodné adepty na pozice asistentů prevence kriminality. Projekt Asistent prevence kriminality funguje v Děčíně již čtvrtým rokem a byl podpořen prostředky z Evropského sociálního fondu.
Volné je v současné době jedno místo asistenta prevence kriminality. Zájemce o práci asistenta prevence kriminality doručí nejpozději do 6.8.2013 dotazník a sepsaný motivační dopis podle stanoveného vzoru.

ZačátekPředchozí123DalšíKonec
Copyright © 2013. Martin Strnad | Magistrát města Děčín Administrace


Facebook twitter flicker skype youtube digg